Voit Pál - Régi magyar otthonok Aukció - 2006

Voit Pál - Régi magyar otthonok (Bp., 1943.)  K. M. E. Ny.  319 l.
Gazdag szövegközti (307) illusztrációval és a források  jegyzékével.
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. A kötetben egy sérült (javított) lap. Szép tiszta példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-