Voit Pál - Régi magyar otthonok. Aukció - 2005

Voit Pál - Régi magyar otthonok. (Bp., 1943), K. M. E. Ny. 319 l.
(307 szövegközti képpel illusztrált.)
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 000 Ft.-