Vörösmarty (Mihály) - Összes munkái. Aukció - 2008

Vörösmarty (Mihály)  -  Összes munkái. Teljes kiadás 1-8 kötet.
Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. A költő arczképével és életrajzával.
Bp., 1884-1885. Méhner. 1 t., LXXIV, 468 p.; 490 p., 1 sztl. lev.; 492 p., 1 sztl. lev.; 460 p., 1 sztl. lev.; 438 p. 1 sztl. lev.; 391 p., 1 sztl. lev.; 396 p.; 414 p.
Kiadói aranyozott, zöld angolvászon kötésben. Kifogástalan példány.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 10 000 Ft.-