Vörösmarty (Mihály) munkái Aukció - 2006

Vörösmarty (Mihály) munkái Uj jutányos kiadás. 1- 6 kötet.
Pest, 1871. Ráth Mór. 336, 419, 367, 349 + 1 sztl. lev., 389 + 1 sztl. lev., 417 l.
1. kötet: Lyrai és vegyes költemények 1821 - 1855.
2. kötet: Epikai költemények 1825 - 1831.
3-5. kötet: Drámai költemények 1821 - 1844.
6. kötet: Beszélyek és regék 1829 - 1837.
Kiadói dúsan aranyozott vászonkötésben. Körben aranymetszett.
Jó állapotú, szép kötetek.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 16 000 Ft.-