Vörösmarty [Mihály] - összes munkái. Teljes kiadás 1-8 kötet. Aukció - 2005

Vörösmarty [Mihály] - összes munkái. Teljes kiadás 1-8 kötet. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. A költő arczképével és életrajzával.
Bp., 1884-1885. Méhner. 1 t. (a költő arcképe), LXXIV, 468 l. ; 490 l., 1 sztl. lev. ; 492 l., 1 sztl. lev. ; 460 l. 1 sztl. lev. ; 438 l., 1 sztl. lev. ; 391 l., ; 396 l., 414 l.
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben. A kötetek előzéklapján tulajdonosi bélyegző. A második kötet hátsó kötéstábláján vízfoltnyomok.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 60 000 Ft.-