EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!
Weber J. C. - Die Alpen-Pflanzen Deutschlands und der Schweizin colorirten abbildungen nacht der Natur und in Natürlicher Grösse Aukció - 2006
München, (1867.) Christian Kaiser. 16 (előszó) 21 l. + 100 t. + 16 l. (register)
2. Auflage. Erster band. Mérete: 13 x 9 cm.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Száz kézzel színezett táblával. Jó állapotban.
[Ez a kiadás 3 kötetben teljes.]
Kikiáltási ár: 10 000 --> 12 000 Ft.-