A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Weber J. C. - Die Alpen-Pflanzen Deutschlands und der Schweizin colorirten abbildungen nacht der Natur und in Natürlicher Grösse Aukció - 2006

Weber J. C.  -  Die Alpen-Pflanzen Deutschlands und der Schweizin colorirten abbildungen nacht der Natur und in Natürlicher Grösse München, (1867.) Christian Kaiser. 16 (előszó) 21 l. + 100 t. + 16 l. (register)
2. Auflage. Erster band. Mérete: 13 x 9 cm.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Száz kézzel színezett táblával. Jó állapotban.
[Ez a kiadás 3 kötetben teljes.]

Kikiáltási ár: 10 000 --> 12 000 Ft.-