Wehrt, Rudolf v. - Igy kezdődött... Aukció - 2008

Wehrt, Rudolf v. - Igy kezdődött... (A második világháború előzményei).
(Bp., 1940) Centrum Kiadó Rt. 113 p. + 18 t.
Fordította: Hajós Jenő.
Korabeli, gerincén kopott vászonkötésben, az eredeti borító a kötetben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 16 000 --> 32 000 Ft.-