Wenzel Gusztáv - Budai regesták Aukció - 2009

Wenzel Gusztáv - Budai regesták A "Magyar Történet" legrégibb idejétől MDXLI-IC.
Pest, 1856. Landerer és Heckenast (1857), 148 p.
(A' m. academia' Történ. Tárából külön kinyomatva.)
Befűzött jegyzetlapokkal.
Korabeli, kopott félvászon kötésben, vízfoltos. A jegyzetlapokon és helyenként a margón is ceruzás jegyzetek.
[A kötet szerepelt az Állami Könyvt. Váll., VI. árverésén, 1972. XI., 628 sz.]

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-