Werbőczy [Werbőczy István] - Werbőczius illustratus: sive Decretum Tripartitum juris consuetudinarii inclyti Regni Hungariae, a magistro Stephano de Werbőcz jussu regio olim compilatum... Aukció - 2005

Werbőczy [Werbőczy István] - Werbőczius illustratus: sive Decretum Tripartitum juris consuetudinarii inclyti Regni Hungariae, a magistro Stephano de Werbőcz jussu regio olim compilatum... [Nagyszombat] Tyrnaviae, 1753. Typ. Acad. Soc. Jesu.569 l., 7 sztl. lev. (Index.) Metszetvignettákkal.
Ex Libris Alexandri Eröss, ... Pestini, 1825. bejegyzéssel az előzéken.
Korabeli kopott, vaknyomásos, bordázott gerincű bőrkötésben. A címlap alsó része javított, az első néhány lap gerinc felőli alsó szélein vízfoltnyom és kisebb sérülés.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 55 000 Ft.-