Zichy Géza - A Leányvári Boszorkány Aukció - 2009

Zichy Géza - A Leányvári Boszorkány Költői beszély. Zichy Mihály tizenhárom rajzával.
Bp., 1881. Athenaeum. 147 p., 13 t.
Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben. Körben aranymetszett. Szép példány.
[Fenti mű alapja a Selmeczbányai levéltárban talált XVI. századbeli okirat, melyet a szerző - költői beszélyben - dolgozott fel.]

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-