Zichy Mihály élete és művei Aukció - 2009

Zichy Mihály élete és művei A művész legkitűnőbb alkotásaiból negyven kép. (Heliogravur és egyéb.) A művész életrajzával és a képek magyarázatával.
Budapest-Bécs, é. n. Athenaeum-Miethke. 1 t. (Zichy Mihály arcképe, rajzolta tanítványa Miss Mary),
2 sztl. lev. 8 p., hártyapapírral védett 39 t. (ebből 37 heliogr. 4 színezett, 1 kétlapos).
Kiadói, festett, aranyozott kötésben, (új) félvászon gerinccel, felül aranymetszett. Szép példány. Folio.

Kikiáltási ár: 30 000 --> 30 000 Ft.-