Zoványi Jenő dr. - A Tiszántúli Református Egyházkerület története 1-2 kötet. Aukció - 2005

Zoványi Jenő dr. - A Tiszántúli Református Egyházkerület története  1-2 kötet. Debrecen, 1939. Nagy Károly Grafikai Műint. 208 l. ; 223 l.
(Az egyházközségek adattárát ifj. Nagy Károly állította össze).
Kiadói aranyozott, illusztrált vászonkötésben, foltos előzéklapokkal.
Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-