Zsitvay Leo - A magyar sajtójog mai érvényében (1900. év) Aukció - 2007

Zsitvay Leo  -  A magyar sajtójog mai érvényében (1900. év) Gyakorlati kézikönyv.
Bp., 1900. Grill Károly. V, 209 p.
Korabeli félvászon kötésben, gerincén apró sérülés. Az előzéken és a címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 2 400 Ft.-