Kosár
A belépést követően, az antikházunk kínálatának áttekintése során az Ön által kiválasztott tételek a kosarába kerülnek.
A könyvekből egy-egy példányunk van.
A kosár tartalma tételenként törölhető, a szállítási cím megváltoztatható, valamint a rendeléséhez megjegyzés is fűzhető. Kérem, ha tudja, melyik Foxpost automatába kéri a könyvet, a megjegyzés rovatban ezt mindjárt rögzítse. Ez esetben is töltse ki azonban a szállítási címet, mert arra számlázási címként szükségünk lesz.
Amennyiben Ön adóalany, és a számlánkat el tudja számolni, kérem, hogy az adószámát is rögzítse a megjegyzés rovatban.
A Megrendel gombra kattintással rendeléséről azonnal értesülünk. Először a rendszer automatikusan küld egy e-mailt Önnek, amelyben megerősíti a megrendelést. Ezután pedig kollégánk veszi fel Önnel a kapcsolatot, ismertetve a fizetéssel és a szállítással kapcsolatos részleteket.
Kosár tartalma
J. Nagy László - Abdallah Abdel-Ati Al-Naggar
Kiadó:
JATEPress
Kiadás éve: 2020
Kiadás helye: Szeged
Egyiptom és Magyarország kapcsolata hosszú időre, az Osztrák-Magyar Monarchia korára nyúlik vissza. Az 1920. június 4-én aláírt trianoni békeszerződés és függetlenné válása után Magyarország 1924-ben konzuli, majd 1927-ben diplomáciai kapcsolatot létesített Egyiptommal. E kötet első fejezetében arra vállalkozunk, hogy bemutassuk az egyiptomi-magyar és az egyiptomi-szovjet kapcsolatokat, elsősorban magyar és arab forrásokat, magyarországi levéltári dokumentumokat és a magyar-egyiptomi napi sajtót felhasználva.
Az 1967. június 5-én kirobbant és hat napig tartó „villámháborúban" az arab országok súlyos vereséget szenvedtek. A vereség Egyiptom és Szíria szövetségeseinek, a Szovejtuniónak és a szocialista országoknak a vereségét is jelentette. Már az 1973-as arab-izraeli háborút megelőzően és annak folyamán Magyarország továbbra is támogatásáról biztosította az arab népeket. E kötet a következőket kívánja bemutatni: az egyiptomi-magyar kapcsolatok 1973-ban, a támogató Magyarország szerepe, beleértve a háborúban sérült egyiptomi katonák gyógykezelése, az 1973-as háború okai és eredményei magyar szempontból, a Ramadán 10-i háború a magyar sajtóban, valamint az olaj mint fegyver kérdése.
E kötet két írója a magyar külügyi levéltári dokumentumokon és jelentéseken kívül a magyar napi sajtót – beleértve a Népszabadságot, Népszavát, Magyarországot, Magyar Nemzetet, Magyar Hírlapot, Új Szót és a Megyei Tükröt – dolgozta fel. Újszerű állapotban.
Oldalunkon lehetőség van regisztráció nélküli vásárlásra, de visszatérő vevőinknek a gyors és egyszerű rendelés végett a regisztráció ajánlott.