MENÜ

A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2025. 08. 01. - 08. 31-ig) szünetel. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet, és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak később tudjuk megbeszélni, és a könyvet postázni, ha akkor is még igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni. Megértésüket köszönik az oldal kezelői.

split

Kosár

A belépést követően, az antikházunk kínálatának áttekintése során az Ön által kiválasztott tételek a kosarába kerülnek.

A könyvekből egy-egy példányunk van.

A kosár tartalma tételenként törölhető, a szállítási cím megváltoztatható, valamint a rendeléséhez megjegyzés is fűzhető. Kérem, ha tudja, melyik Foxpost automatába kéri a könyvet, a megjegyzés rovatban ezt mindjárt rögzítse. Ez esetben is töltse ki azonban a szállítási címet, mert arra számlázási címként szükségünk lesz.

Amennyiben Ön adóalany, és a számlánkat el tudja számolni, kérem, hogy az adószámát is rögzítse a megjegyzés rovatban.

A Megrendel gombra kattintással rendeléséről azonnal érte­sül­ünk. Először a rendszer automatikusan küld egy e-mailt Önnek, amelyben megerősíti a megrendelést. Ezután pedig kollégánk veszi fel Önnel a kapcsolatot, ismertetve a fizetéssel és a szállítással kapcsolatos részleteket.

További információk

Kosár tartalma

Jókedvű könyv 1-3 kötet bekerült a kosarába, vissza az előző oldalra'
split
Szerző:
Harsányi Zsolt
Kiadó:
Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T.
Kiadás éve: 1937. 1939. 1943.
Kiadás helye: Budapest

Jókedvű könyv, Új gyűjtés, Harmadik gyűjtés;
Az író a két világháború közötti korszak szórakoztató irodalmának népszerű szerzője volt. Ezekben a kötetekben vidám, humoros elbeszéléseit és anekdotáit gyűjtötte össze. Mindhárom kötet egészvászon kötésben, jó 
Együtt a három kötet ritka.
Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben. (Biz. 487)

Szerző:
Jan Fennell
Kiadó:
Gold Book
Kiadás éve: 2000, 2002
Kiadás helye: Debrecen

Jan ​Fennell az utóbbi években a problémás viselkedésű kutyák számára kifejlesztett nevelési programjával szerzett magának széles rajongótábort. Módszerét számos televíziós műsorban, valamint a BBC adásaiban is népszerűsítette. Könyvében leírja, hogyan fejlesztette ki a megszokott fegyelmezési eljárásoknál sokkal gyengédebb módszerét a kutyák nevelésére. A kötet legnagyobb erénye az, hogy könnyen követhető útmutatóként segíti az olvasót Jan technikájának elsajátításában. A másik mű egy egyedülálló harmincnapos program a kutyák nyelvének elsajátításához. Jan Fennell a bestsellerré vált Hallgassunk a kutyánkra című első könyvében új perspektívát nyitott a kutyák megértésében. Ebben a művében ez alapján a szemlélet alapján hatol még mélyebbre, és hétköznapi példák segítségével mutatja be, hogyan működnek az elvek a gyakorlatban.
A könyv megmutatja, hogyan alkalmazhatjuk Jan hatékony módszerét a kutyatartás összes területén, kezdve azon, amikor a kutyának bemutatjuk az új otthonát, egészen a nyilvános helyen való viselkedésig vagy a magatartási problémák kezeléséig. A gazdák mindössze harminc nap alatt olyan rendszert sajátíthatnak el, amelyet egész életükben alkalmazni tudnak majd. 2 mű, jó állapotban.

Szerző:
Virginia Woolf
Kiadó:
Csokonai
Kiadás éve: 1999
Kiadás helye: Debrecen

„Az élet keskeny járdacsík a szakadék felett,” - írja naplójában Virginia Woolf (1882-1941), a legismertebb angol modernista írónő 1920 októberében. Vajon miért érzi Woolf ilyen ingatagnak az életet? Van-e valami, ami megmentheti a szakadéktól? Ha ilyen az élet, akkor vajon mit jelent számára az írás? És milyen viszonyban áll egymással a kettő: élet és írás? S mit árulhat el minderről: az életről, szakadékokról és írásról az életírás? Virginia Woolf négy, eddig magyarra nem fordított önéletrajzi szövegét veheti kezébe az olvasó ebben a kötetben. Jó állapotban.

Szerző:
C. S. Lewis
Kiadó:
Harmat
Kiadás éve: 2002
Kiadás helye: Bp.

A cambridge-i irodalomprofesszor, író és kritikus leghíresebb könyvében "alulnézetből" láttatja a világot. Az ember ősi ellenségével szemben a szatíra fegyverét alkalmazza, jelezve, hogy félelmetesen komoly, mégsem rémületes valósággal van dolgunk. A tapasztalt főördög leveleiben időszerű, huszonegyedik századi tanácsokkal látja el a kezdő kísértőt: hogyan térítse le a jó útról a gondjaira bízott fiatalembert. Szép állapotban. 
   

Szerző:
Szabó Judit
Kiadó:
Szerzői kiadás
Kiadás éve: 2000
Kiadás helye: Bp.

A korszakváltást már jó ideje érzékeljük a világban és környezetünkben. Ez azonban nemcsak „kívül” játszódik le, hanem „belül” is. A Föld és lakói rezgésének emelkedése kihat az emberi tudatra, és átalakítja fizikai testünket is. Olyan mélyreható változásokat élhetünk meg, amelyek sejtjeinkig, a DNS szerkezetéig hatolnak. A könyv összefoglalja azokat a testi, lelki és tudati változásokat, amelyek már évek óta zajlanak bennünk és a világban, majd bemutatja azokat a fizikai tüneteket, amelyek a fénytest kialakulása során felléphetnek. Mindez nagy segítséget nyújthat azoknak, akik szeretnék tisztábban látni, hogy mi történik bennük és körülöttük a globális átalakulása e csodálatos időszakában. Jó állapotban.

Szerző:
Éber lászló (szerk.) Gombosi György (társ.szerk.)
Kiadó:
Győző Andor kiadása
Kiadás éve: 1935.
Kiadás helye: Budapest

Építészet /szobrászat/ festészet, iparművészet. Többszáz szövegképpel,144 képes táblával. Második lényegesen megbővített és átdolgozott kiadás.
Kiadói aranyozott egészvászon  kötésben, eltérő színű kötésváltozatban. Jó állapotban. (Biz. 401))


split

Oldalunkon lehetőség van regisztráció nélküli vásárlásra, de visszatérő vevőinknek a gyors és egyszerű rendelés végett a regisztráció ajánlott.

Rendelés

Összesen: 6 könyv / 38 500 Ft. + postaköltség

Szállítási cím

Átvétel módja Info

Rendeléssel kapcsolatos megjegyzése

split