MENÜ

Kosár

A belépést követően, az antikházunk kínálatának áttekintése során az Ön által kiválasztott tételek a kosarába kerülnek.

A könyvekből egy-egy példányunk van.

A kosár tartalma tételenként törölhető, a szállítási cím megváltoztatható, valamint a rendeléséhez megjegyzés is fűzhető. Kérem, ha tudja, melyik Foxpost automatába kéri a könyvet, a megjegyzés rovatban ezt mindjárt rögzítse. Ez esetben is töltse ki azonban a szállítási címet, mert arra számlázási címként szükségünk lesz.

Amennyiben Ön adóalany, és a számlánkat el tudja számolni, kérem, hogy az adószámát is rögzítse a megjegyzés rovatban.

A Megrendel gombra kattintással rendeléséről azonnal érte­sül­ünk. Először a rendszer automatikusan küld egy e-mailt Önnek, amelyben megerősíti a megrendelést. Ezután pedig kollégánk veszi fel Önnel a kapcsolatot, ismertetve a fizetéssel és a szállítással kapcsolatos részleteket.

További információk

Kosár tartalma

Óraipari zsebkönyv bekerült a kosarába, vissza az előző oldalra'
Kossuth Lajos + Deák Ferenc válogatott munkái (2 db) bekerült a kosarába, vissza az előző oldalra'
split
Szerző:
Kossuth Lajos
Kiadó:
Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer és F.RT.)
Kiadás éve: é. n.
Kiadás helye: Budapest

Képes kiadások. /Remekírók képes könyvtára/
Kossuth: Összeállította és bevezetéssel ellátta Kossuth Ferenc.
Deák: Kiadta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Ferenczi Zoltán
Kiadói aranyozott (liliomos) festett vászonkötésben. Mindkét kötet sötétkék vászonkötésben, Leszik K. kötése, nagyon szép pélányok.(Biz. 423)

Szerző:
Magyar László
Kiadó:
Műszaki
Kiadás éve: 1979
Kiadás helye: Bp.

A kötet számos rajzzal, ábrával, és táblázattal illusztrált. A függelékben márkajelzések, az óra szerkezeti felépítésének műszaki rajzai. Kiadói vászonkötésben, szép példány. 
 

Szerző:
Hegedűs János
Kiadó:
Műszaki
Kiadás éve: 1983.
Kiadás helye: Budapest

A könyv célja a barkácsolni szeretők ill. kényszerűlők munkájának megkönnyitése.
Kiadói kartonkötésben. Szép állapotban. (Biz. 91)

Szerző:
Jeszenszky Árpád
Kiadó:
Mezőgazdasági
Kiadás éve: 1991
Kiadás helye: Bp.

A könyv a gyakorlatban előforduló összenövesztéses szaporítási módokat mind ismerteti; közel ötvenféle fás- és zöldoltást, szemzési eljárást és a termőfák átoltásának módját, az oltások és a szemzések védelmét. Bemutatja ezenkívül gyökereztetési módokat: a dugványozás, bujtás, a sarjról való szaporítás eljárásait s a tőosztást, végül ABC sorrendben közli mintegy 200 növény szaporítási módjait. Egyaránt hasznos és érdekes a lakásban és a házkörül kertészkedőknek, a kis- és nagyüzemek kertészeinek, valamint a főiskolát végzett szakembereknek. Kilencedik kiadás, jó állapotban.  

Szerző:
Budai Balogh Sándor
Kiadó:
Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya
Kiadás éve: 1984.
Kiadás helye: Budapest

Mozaikok Szabó Dezső kolozsvári életéből.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóban. Szép példány.
(Biz.13)

Szerző:
Eörsi Júlia
Kiadó:
Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
Kiadás éve: 1957
Kiadás helye: Szeged

Nem irodalomtörténeti munkát, hanem az irodalomtörténet és az írói lélektan szempontjából egyaránt értékes adatokat tartalmazó személyes - tehát szükségképpen szubjektív - visszaemlékezést tart kezében az olvasó. Közreadásával nem csupán Juhász Gyula megíratlan életrajzának egy úgyszólván teljesen ismeretlen fejezetéhez kívántunk adatokat - a közölt dokumentumokban biztos útjelzőket, a személyes emlékezésben jellemző atmoszférát - nyújtani, de úgy hisszük, a költő élete és művei iránti általános érdeklődést is szolgáljuk. Mert amennyire helytelen lenne Juhász Gyulát csak ebből a nézőpontból, e rejtélyes kapcsolat szemszögéből megismerni, éppoly egyoldalúságot jelentene, ha nem néznénk szembe az e lapokon nyilvánosságra került levelek, vallomások tanulságaival. Jó állapotban.    

Szerző:
Jászai Rezső, Dr.
Kiadó:
Franklin-Társulat
Kiadás éve: 1905.
Kiadás helye: Budapest

Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói vászonkötésben. A kötéstáblán színes illusztráció, a címlapon tulajdonosi név.
Jó állapotban.
"A serdültebb ifjúságnak akarok szórakoztató és tanulságos olvasmányt adni a kezébe. Élvezve, észrevétlenül tanuljanak ifjaink és ne gondoljanak most az iskola padjaira vagy a kathedrára"A tartalomból: Regensburg-Walhalla, Nürnberg és a nürnbergi kínzókamra, Köln és a kölni dóm, Brüsszel, London, Párizs, Sevilla-Cordova, bikaviadal ...stb.
(Biz. 653)

Szerző:
A Navarrai királynő elbeszélései
Kiadó:
Nova Irodalmi Intézet
Kiadás éve: 1925.
Kiadás helye: Budapest

A szerelem virágos kertjének hetvenkét illatos, bóditó virága. A tréfa és szellem klasszikussá vált világhírű könyve. Franz von Bayros 5 tábla finomvonalú rajzával illusztrált. Kiadói aranyozott angolvászon kötésben, gerince kissé kopott, ettől eltekintve szép példány. (Biz. 586)

Szerző:
Bibó István
Kiadó:
Magvető
Kiadás éve: 1986, 1990.
Kiadás helye: Budapest

Első kötet: 1935-1944.
Második kötet: 1945-1949.
Harmadik kötet: 1971-1979.
Negyedik kötet: 1935-1979.
Kiadói vásszonkötés, védőborítóban. Újszerű állapotban szép, tiiszta példány. (Biz. 123)

Szerző:
Földy János
Kiadó:
Kir. Magy. Egyetemi Ny.
Kiadás éve: 1939.
Kiadás helye: Budapest

Egy 48-as várfogoly drámai érdekességű naplója.
A Josephstadtban raboskodó társairól ad igen érdekes tudósítást a szerző. Berzsenyi Lénárd honvéd huszárezredesnek fogságban készült rajzaival.
Közreadta Balassa Imre.
Kiadói egészvászon  kötésben, védőborítóval. Szép példány. (Biz.289)

Szerző:
Arany Sándor
Kiadó:
Mezőgazdasági
Kiadás éve: 1956.
Kiadás helye: Budapest

Megjelent 2100 példányban. 52 oldal tábla terjedelemben, 92 ábrával.
Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban. (Biz. 191)

Szerző:
Borsos Béla - Varga Vera
Kiadó:
Corvina - Képzőművészeti Kiadó
Kiadás éve: 1965, 1989
Kiadás helye: Bp.

A magyarok ugyan már vándorlásaik alatt megismerték az üveget, de az önálló magyar üvegművesség a XIV. században kezdődik. Az ezt megelőző - főként római - leletanyag és a szerényebb középkori emlékek után a reneszánsz, majd a barokk századok üvegmunkáit is ismertetik a könyvek. Közülük a legszebb és legérdekesebb darabokat a kötetek képanyaga is bemutatja. A szerzők emellett gondot fordítanak arra is, hogy az olvasó megismerkedhessen az üvegművesség technikájával, és az európai fejlődésben nagy szerepet játszó olasz és cseh üvegművesség eredményeivel. 2 mű, jó állapotban.

Szerző:
Bill Gates - Collins Hemingway
Kiadó:
Alexandra
Kiadás éve: 1999.
Kiadás helye: Budapest

Működik a digitális idegrendszer.
Kiadói kartonban, védőborítóban, új állapotban. (Biz. 313)

Szerző:
Csáth Géza
Kiadó:
Magvető
Kiadás éve: 1994.
Kiadás helye: Budapest

Összegyűjtött novellák.
Szerkesztette és sajtó alá rendezte Szajbély Mihály. 2. kiadás
Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. Új állapotban. (Biz 443)

Szerző:
Durrell, Gerard
Kiadó:
Európa Könyvkiadó
Kiadás éve: 1988.
Kiadás helye: Budapest

Madagaszkári mentőexpedíció.
„Az ​ágakon közeledett felém a homályban, átható tekintetű kerek szeme izzott, kanálforma füle, akár a radarernyő, ide-oda járt, mindegyik külön-külön, a maga akaratából, fehér bajsza rezgett-mozgott, akár a szenzor, fekete mancsa, vézna, hegyes ujjaival – a harmadik fantasztikusan hosszú volt – kényesen kocogtatta előrehaladtában az ágakat, mintha csak zongorista játszana egy különlegesen bonyolult Chopin-etűdöt.”
Így írja le Gerald Durrell megismerkedését a „véznaujjú maki”-val, a madagaszkári őserdő mélyén rejtőzködő legendás „áje-áje”-val. Ez a nagy fülű, bánatos szemű, hosszú ujjú állatka ma már csak kis kolóniákban él. Gerald Durrell – ezúttal is – azzal a szándékkal indult expedícióra, hogy Madagaszkáron találjon és összefogjon néhány pár áje-ájét, majd Jersey szigeti híres állatkertjében tenyészkolóniát létesítsen, s ezáltal ezt az állatot is megmentse a kipusztulástól.
Durrell könyve élvezetes olvasmánya a laikus olvasónak is; „Gerry” angyali humorral írja.
Kiadói kartonkötésben, védőborítóval. Jó állapotban. (Biz. 757)

Szerző:
Passeron, René
Kiadó:
Corvina
Kiadás éve: 1983.
Kiadás helye: Budapest

416 - részben színes - fotóval.
Kiadói vászonkötésben, védőborítóval. Szép példány (Biz. 616)

Szerző:
Radnóti Miklós
Kiadó:
Magyar Helikon
Kiadás éve: 1963
Kiadás helye: Bp.

Kiadói bőrkötésben, védőborítóval, számozott (1200 példányból ez a 602. számú példány), szép állapotban.


split

Oldalunkon lehetőség van regisztráció nélküli vásárlásra, de visszatérő vevőinknek a gyors és egyszerű rendelés végett a regisztráció ajánlott.

Rendelés

Összesen: 17 könyv / 68 100 Ft. + postaköltség

Szállítási cím

Átvétel módja Info

Rendeléssel kapcsolatos megjegyzése

split