AUKCIÓK

A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés betegség miatt átmenetileg (2024. 11. 20. - 11. 30. -ig) szünetel. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak november 30-a után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha akkor is még igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogok jelentkezni. Megértésüket köszöni az oldal kezelője.

split

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Tételek - 2006

Értekezések - Demkó Kálmán - A szepesi jog. (Zipser Willkühr.)

Értekezések  -  Demkó Kálmán  -  A szepesi jog.  (Zipser Willkühr.) Keletkezése, viszonya országos jogunkhoz és a németországi anyajogokhoz.
Bp., 1891. MTA. 42 l.
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből. XV. köt. 3. sz. /
Kiadói papírborítóban, gerince javított.

Kikiáltási ár: 1 000 --> 4 500 Ft.-

Értekezések - Fejérpataky László - Kálmán király oklevelei

Értekezések  -  Fejérpataky László - Kálmán király oklevelei Bp., 1892. MTA. 87 l. + 2 t. (kihajtható)
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből. XV. köt. 5. sz. /

Kikiáltási ár: 1 200 --> 4 500 Ft.-

Értekezések - Márki Sándor - Péró lázadása

Értekezések  -  Márki Sándor - Péró lázadása Székfoglaló értekezés.
Bp., 1893. MTA. 96 l.
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből  XV. köt. 11. sz. /

Kikiáltási ár: 1 400 --> 5 500 Ft.-

Értekezések - Nagy Imre - A Pécz nemzettség örökösödési pere 1425 - 1433.

Értekezések  -  Nagy Imre - A Pécz nemzettség örökösödési pere 1425 - 1433. Székfoglaló értekezés.
Bp., 1892. MTA. 49 l.
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből.  XV. köt. 10. sz. /

Értekezések - Szádeczky Lajos - Szerémi György élete és emlékirata

Értekezések  -  Szádeczky Lajos - Szerémi György élete és emlékirata Bp., 1892. MTA. 82 l.
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből.  XV. köt. 7. sz. /
Hozzá tartozik:
Szádeczky Lajos Szerémi emlékírata kiadásának hiányai. A Bécsi codex alapján.
Bp., 1892. MTA. 46 l.
/Értekezések aTörténeti Tudományok köréből.  XV. köt. 8. sz. /
Mindkét füzet kiadói papírborítóban. Gerince javított. Vízfoltos lapok.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 000 Ft.-

Értekezések - Szentkláray Jenő - Oláhok költöztetése Délmagyarországon a múlt században

Értekezések  -  Szentkláray Jenő - Oláhok költöztetése Délmagyarországon a múlt században Bp., 1891. MTA. 25 l.
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből. XV. köt. 2. sz. /

Kikiáltási ár: 1 000 --> 3 500 Ft.-

Értekezések - Téglás Gábor - Tanulmányok a rómaiak daciai aranybányászatáról

Értekezések  -  Téglás Gábor - Tanulmányok a rómaiak daciai aranybányászatáról Az aranybányászat ethnographiai és administrationalis szervezete Dáciában.
Bp., 1891. MTA. 99 l. (Franklin ny.)
/Értekezések a Történeti Tudományok köréből. XV. köt. 1. sz. /

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 500 Ft.-

Erzsébet királyasszony emlékének

Erzsébet királyasszony emlékének Hódolat Magyarország nagy Királynéjának.
A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével.
Főszerkesztő: Gábel Gyula. A szerkesztő-bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné.
Bp., 1905, "Globus" Műintézet ny. 176 l, 16 t. (hártyapapírral), szövegközti hasonmásokkal.
Kiadói festett, aranyozott, a királyné fehér dombornyomásos mellképével díszített angolvászon kötésben, Gottermayer Nándor kötészetéből.
Jó állapotú, megkímélt példány.
[A díszes albumot a meggyilkolt királyné emlékére állították össze. A kor mintegy 270 művészének, politikusának kézirat és aláírás másolatait tartalmazza.]

Kikiáltási ár: 6 000 --> 17 000 Ft.-
split
Ugrás:
Összesen: 435 könyv
Elöző 14. oldal / 55 oldal Következő
Egy oldalon megjelenített könyvek száma:
Látható: 8 könyv