EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!
Tételek - 2006
Salamon Ferencz - Magyarország a török hódítás korában
Bp., 1886. Franklin. XV, 472 l. 2. javított kiadás.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.
A kötetben gimnáziumi ajándékozási bejegyzés és bélyegző 1913-ból.
Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-
Saly Dezső - Szigorúan bizalmas!
Fekete könyv: 1939 - 1944.
Bp., 1945. Anonymus. 702. l., 1 sztl. lev.
Kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban. A könyvtest laza, egy lap sérült (szöveghiány nincs).
Kikiáltási ár: 4 Ft.-
Sándor József, Pákéi - Az E. M. K. E. megalapítása és negyedszázados működése 1885 - 1910
Az egyesület huszonötéves örömünnepére írta - -.
Kolozsvár, 1910. E. M. K. E. kiadás.(Stief Jenő és Tsa.) 4 sztl. lev. 594 l.
Gazdag képanyaggal.
[Sándor József (1853-1945) politikus, író, szerkesztő. Az EMKE főtitkára, az erdélyi magyar kisebbség politikai vezéralakja. ]
Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-
Sárádi Kálmán - Művészi kovácsolás
Bp., 1970. Műszaki. 239 l., 393 ábra + 237 t. (magyar vasműves alkotások).
Első kiadás. Megjelent 2820 példányban.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban. Kifogástalan példány.
Kikiáltási ár: 2 000 --> 8 500 Ft.-
Sarfatti Grassini, Margherita - Mussolini élete
Előszó: B. Mussolini. Fordította Kosztolányi Dezső.
Bp., [1927.] K. M. E. Ny., 286 l. + 8 t.
Kiadói, aranyozott félbőr kötésben. Kifogástalan állapotban.
Kikiáltási ár: 6 000 --> 8 000 Ft.-
[Sas Ede] Bocs Bálint - Tányértalpú koma vitézi tettei Boszniában továbbá mulatságos kalandjai a moziban
Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp., é. n. Singer és Wolfner, 175 l. 3. kiadás.
Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált.
/Mackó úr utazásai /
Kiadói rajzos, félvászon kötésben, viseltes példány. A címlapon tulajdonosi név. Javított, könyvtest a kötéstáblához erősítve.
Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-
Schmidt, F - A gyakorlati fotografozás kézikönyve
A 4. kiadás után fordította Pfeifer Ignácz. Az eredetivel összehasonlította Wartha Vince.
Nyolcvankilenc ábrával és két táblával.
Bp., 1897. K. M. Telmészettud. Társ. XIX, 406 l., 7 sztl. lev. + 2 t.
/Természettudományi Könyvkiadó-Váll. LIX. /
Kiadói vászonkötésben. A címlapon lehúzott tulajdonosi név. Jó állapotban.
Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-
Schmidt József - Buddha
Élete, tana, egyháza.
Bp., 1920. "Kazinczy" kiadás. 224 l.
Modern félvászon kötésben, az eredeti borító a kötetben.
Kikiáltási ár: 1 200 --> 1 200 Ft.-